V současné době společnost nabízí níže uvedená volná místa

 

Konstruktér – projektant vodohospodářských staveb (velká voda)

Rozšiřujeme náš projektový tým a hledáme na plný pracovní úvazek stavebního inženýra – vodohospodáře.

Dále nabízíme spolupráci na částečný pracovní úvazek i studentům posledních ročníků oboru vodního hospodářství. Možná je i konzultační či jiná pomoc při řešení diplomové práce.

 

POŽADUJEME:

VŠ vzdělání v úrovni min. Mgr. v oboru Vodní hospodářství

 • schopnost pracovat v SW AutoCAD a MS Office, případně Revit
 • znalost anglického jazyka
 • spolehlivost a zodpovědnost
 • autorizace v oboru výhodou
 • řidičský průkaz sk. B výhodou

 

NABÍZÍME:

 • práci ve stabilní projekční firmě v mladém kolektivu
 • práci na zakázkách v ČR, případně i v zahraničí
 • plný nebo částečný pracovní úvazek
 • pružnou pracovní dobu
 • možnost osobního růstu
 • další benefity

 

TERMÍN NÁSTUPU:

nástup možný ihned

Kontakt: Ing. Veronika Vojtíšková

telefon: +420 246082015
GSM:   +420 777 570 792
e-mail: vojtiskova@hgpartner.cz

 

 

PODROBNOSTI O FIRMĚ

Pracoviště

Sídlo firmy a provozovna v Úvalech se nachází v klidném prostředí v rekonstruovaném rodinném domě se zahradou. Budova nabízí prostorné interiéry s modernizovaným vybavením, zahrada s ovocnými stromy a venkovním posezením je vhodná k odpočinku.

pracovní prostředí společnosti

 

Sídlo firmy se nachází v centru města Úvaly v bezprostřední blízkosti nádraží, na které je možné dojet vlakovými linkami z centra Prahy ze stanic Praha – Hlavní nádraží (linka S7), Praha – Masarykovo nádraží (linka S1), Praha – Libeň a dalších. Vlaky jezdí v intervalu 15 minut, přičemž cesta z centra Prahy nepřesahuje 30 minut. Dále je pracoviště dobře dostupné z nedaleké dálnice D11 ze sjezdu na 8. kilometru.

 

Kolektiv

Mladý kolektiv zahrnuje absolventy i zkušené zaměstnance s vysokoškolským vzděláním v oborech vodního hospodářství, krajinného inženýrství, životního prostředí, geotechniky, statiky a pozemního stavitelství. Převážnou část týmu tvoří projektanti, kteří vedou projekty a společně na projektech spolupracují, součástí týmu jsou také specialisté na inženýrskou činnost či sestavování rozpočtů. Užší specializace jednotlivých zaměstnanců a průběžná spolupráce celého týmu garantuje kvalitní výstup u rozsáhlých projektů, které svým řešením zasahují do řady technických disciplín.

 

Motivace

Společnost se řídí heslem, že spokojený zaměstnanec odvádí lepší práci. Zaměstnanci se proto mohou krom rodinného prostředí firmy a práce na zajímavých projektech těšit z jednoho týdne dovolené navíc, odpovídajícího finančního ohodnocení, kvaltiního technického a softwarového vybavení, teambuildingových aktivit (firemní večírky, vyjížďky, sportovní aktivity) nebo podpory vzdělávání ve formě účasti na školeních či společných firemních exkurzích.

Vedení firmy současně dohlíží na optimalizaci vytížení a objemu požadavků na zaměstnance.