V současné době společnost nabízí níže uvedená volná místa

 

Konstruktér – projektant vodohospodářských staveb (velká voda)

Rozšiřujeme náš projektový tým a hledáme na plný pracovní úvazek stavebního inženýra – vodohospodáře.

Dále nabízíme spolupráci na částečný pracovní úvazek i studentům posledních ročníků oboru vodního hospodářství. Možná je i konzultační či jiná pomoc při řešení diplomové práce.

 

POŽADUJEME:

VŠ vzdělání v úrovni min. Mgr. v oboru Vodní hospodářství

 • schopnost pracovat v SW AutoCAD a MS Office, případně Revit
 • znalost anglického jazyka
 • spolehlivost a zodpovědnost
 • autorizace v oboru výhodou
 • řidičský průkaz sk. B výhodou

 

NABÍZÍME:

 • práci ve stabilní projekční firmě v mladém kolektivu
 • práci na zakázkách v ČR, případně i v zahraničí
 • plný nebo částečný pracovní úvazek
 • pružnou pracovní dobu
 • možnost osobního růstu
 • další benefity

 

TERMÍN NÁSTUPU:

nástup možný ihned

Kontakt: Ing. Veronika Vojtíšková

telefon: +420 246082015
GSM:   +420 777 570 792
e-mail: vojtiskova@hgpartner.cz

 

 

PODROBNOSTI O FIRMĚ

Pracoviště

Sídlo firmy a provozovna v Úvalech se nachází v klidném prostředí v bývalém rodinném domku se zahradou. Dům byl kompletně zrekonstruován a zmodernizován, přesto si zachoval prvky příjemného prostředí rodinného domu.

Kancelářské prostory jsou ve větších místnostech domu a v podkroví (cca po 3 lidech), dále je v domě kuchyň s vybavením, koupelna, 2x WC, garáž a další prostory.

Zahrada nabízí možnost venkovního posezení (např. na oběd) a příjemné přírodní prostředí s množstvím ovocných stromů.

pracovní prostředí společnosti

 

Kolektiv

Kolektiv firmy je tvořen pracovníky obojího pohlaví ve věku mezi 30-40 lety, s vysokoškolským vzděláním s oborem ve vztahu k pracovní pozici. Každý pracovník je zkušený v celém procesu projektování a zároveň je na některou část procesu úzce specializován. To znamená, že pokud se v projektu vyskytne složitější úloha ohledně hydrotechniky, geotechniky, statiky, rozpočtování, inženýrské činnosti, atd. vždy je k dispozici několik pracovníků, kteří s danou věcí už mají více zkušeností a poradí ostatním.

Ve firmě tedy není striktní hierarchie, která by vyžadovala přítomnost několika úrovní vedení. Je spíše snaha o týmovou práci, kdy hlavním inženýrem projektu (HIP) je vždy jeden zodpovědný pracovník, který si k dílčím činnostem přizve kolegy dle potřeby. Každý projektant má na starosti jeden či více projektů v různém stupni rozpracovanosti, tak aby byl schopen je bez újmy na kvalitě výstupů zvládnout.

 

Motivace zaměstnanců

Společnost se řídí heslem, že když je zaměstnanec spokojený, odvede více lepší práce. To je podpořeno zmíněným „rodinným“ pracovním prostředím, vzájemnou pomocí pracovníků na zajímavých projektech a v neposlední řadě i odpovídajícím finančním ohodnocením.

Dalšími faktory, které přispívají k větší pracovní pohodě, jsou společné celofiremní akce, jako vánoční večírek nebo plavby na parníku, chytání ryb, exkurze, které prohlubují vztahy zaměstnanců. Tyto akce jsou dobrovolné a jejich program si volí sami zaměstnanci.

V letošním roce firma přechází na vlastní firemní systém řízení zakázek, který by měl optimalizovat vytíženost jednotlivých pracovníků a nedocházelo tak ke kumulaci činností a požadavků na jednotlivé pracovníky.

 

Doprava

Naše firma se nachází v těsné blízkosti vlakové stanice Úvaly, na kterou jezdí vlaky v ranní a odpolední špičce cca po 15 minutách a cesta z centra Prahy trvá zhruba 25 minut. Na vlak je možné v Praze nastoupit ve stanicích Praha hlavní nádraží, Praha Masarykovo nádraží, Praha Libeň, Praha Smíchov a dalších, do Úval jezdí linky S1 a S7.

K dopravě autem lze využít dálnici D11 (Hradecká) a sjezd 8 – Úvaly nebo dálnici D10 (Mladoboleslavská) a sjezd 10 – Úvaly. Také je možné využít silnici I/12 Praha – Kolín, která Úvaly protíná.

Dále je možné se do Úval dopravit autobusem, k nádraží zajíždí linky 304, 391, 423, 482, 484 a 655.